İade süresi kaç gün?

 

Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 14 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.

 

 

 

İade şartları nelerdir?

İade etmek üzere gönderdiğiniz ürünlerde tam olması gereken öğeleri aşağıda bulabilirsiniz. Bunlardan herhangi birinin eksik olması durumunda ürün iadesi kabul edilmemektedir.

• Ürünün faturası, 
• 14 günlük süre içerisinde iade edilecek ürünlerin kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir.

trprotein.com‘ a iade için gönderilen ürünler incelenir ve ürünün hasarsız, kullanılmamış ve eksiksiz olduğu tespit edildikten sonra iade kabul edilir. Ürünün kullanılmış olması, teslimat kapsamındaki aksesuarları ve yardımcı ürünleri , ambalajı olmaması halinde iade kabul edilmez.

 

 

İade bedeli hesabıma kaç günde yansır?

İadenizin kabul edilmesinin ardından iade bedelinin hesabınıza yansıma süresi, bankanızın inisiyatifindedir. İadeler 1 - 3 hafta içerisinde hesablara yansımaktadır.

 

İade işlemlerinde masraf alınıyor mu?

Ürün iade işlemlerinde oluşan masraflar sebebi ile 5 TL düşülerek para iadesi yapılır.

 

Nasıl iade edeceğim?

Sitede bulunan iade fromunda değişim mi iade mi olacağını açıkca belirtmeniz ve açıklamanız gerekmekte.  havale ödeme yöntemi ile satın aldıysanız iade fromunda belirtiniz eğer Kredi kartı ile sitemiz üzerinden ödemenizi yaptıysanız belirtmenize gerek yoktur. Bu bilgileri eksiksiz bir şekilde doldurduktan sonra site üzerindeki adrese MNG KARGO ile gönderebilirsiniz.


İade ve Değişimlerde Kargo Ücretleri

Kargo ile yaptığınız iade ve değişim amaçlı gönderimlerde, gönderilerin ücreti gönderen kişiye aittir. Karşı ödemeli gönderimler kabul edilmeyecektir. Gelen ürünlerin iade şartlarına uygun ulaştırılması durumunda ürün tutarlarının iadesi, ürün tarafımıza ulaştığı gün işleme alınacaktır.